$374.94
$389.34
Compare Price
You save
$14.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP LVR1508
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP LVR1508 Louver 51368pr Panera W/o
Item:
#1513720
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP LVR1508 |
| Manufacturer Part # | RP LVR1508 |
| Height | 1" |
| Width | 19.75" |
| Depth | 24.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP LVR1508 Louver 51368pr Panera W/o
$374.94
$389.34
You save
$14.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP LVR1508 Louver 51368pr Panera W/o