Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP LVR2208
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP LVR2208 Louver Integrated Handle
Item:
#1513690
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP LVR2208 |
| Manufacturer Part # | RP LVR2208 |
| Height | 1" |
| Width | 11.8" |
| Depth | 26.2" |
| Weight | 3.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP LVR2208 Louver Integrated Handle
