$458.04
$475.64
Compare Price
You save
$17.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP LVR9950
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP LVR9950 Louver 4149 Back W/switch
Item:
#1513725
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP LVR9950 |
| Manufacturer Part # | RP LVR9950 |
| Height | 2" |
| Width | 15" |
| Depth | 45" |
| Weight | 30 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP LVR9950 Louver 4149 Back W/switch
$458.04
$475.64
You save
$17.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP LVR9950 Louver 4149 Back W/switch