Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP PAN0302
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP PAN0302 Condensate Pan 42048
Item:
#1840390
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP PAN0302 |
| Manufacturer Part # | RP PAN0302 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP PAN0302 Condensate Pan 42048