Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP PAN0706
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP PAN0706 Insulated Dwr Insert Fx Low Height
Item:
#1513818
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP PAN0706 |
| Manufacturer Part # | RP PAN0706 |
| Height | 12" |
| Width | 32" |
| Depth | 36" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP PAN0706 Insulated Dwr Insert Fx Low Height
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP PAN0706 Insulated Dwr Insert Fx Low Height