Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP PAN420
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP PAN420 12x20 Pan Without Drain W/stud
Item:
#1513821
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP PAN420 |
| Manufacturer Part # | RP PAN420 |
| Height | 6.3" |
| Width | 13.2" |
| Depth | 20.2" |
| Weight | 2.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP PAN420 12x20 Pan Without Drain W/stud