Free Shipping
Free Shipping
$1,175.55
$1,220.70
Compare Price
You save
$45.15
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP PHDOR24SCL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP PHDOR24SCL Door Left Hand Sc Ph120e.3
Item:
#1513732
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP PHDOR24SCL |
| Manufacturer Part # | RP PHDOR24SCL |
| Height | 6" |
| Width | 29" |
| Depth | 30" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP PHDOR24SCL Door Left Hand Sc Ph120e.3
$1,175.55
$1,220.70
You save
$45.15
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP PHDOR24SCL Door Left Hand Sc Ph120e.3
