Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP PLT0402
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP PLT0402 Plate Shim For Hd Cast Ers 95mm X 70mm 12ga
Item:
#1203430
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP PLT0402 |
| Manufacturer Part # | RP PLT0402 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP PLT0402 Plate Shim For Hd Cast Ers 95mm X 70mm 12ga
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP PLT0402 Plate Shim For Hd Cast Ers 95mm X 70mm 12ga
