Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP PNL107SS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP PNL107SS Side Stainless Steel Coil 8000n Common
Item:
#1513130
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP PNL107SS |
| Manufacturer Part # | RP PNL107SS |
| Height | 1.2" |
| Width | 11.1" |
| Depth | 18.95" |
| Weight | 10.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP PNL107SS Side Stainless Steel Coil 8000n Common
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP PNL107SS Side Stainless Steel Coil 8000n Common
