$80.88
$83.98
Compare Price
You save
$3.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP SHD107SS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP SHD107SS Plate Stainless Steel Fan 8000n Common
Item:
#1513704
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP SHD107SS |
| Manufacturer Part # | RP SHD107SS |
| Height | 10" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP SHD107SS Plate Stainless Steel Fan 8000n Common
$80.88
$83.98
You save
$3.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP SHD107SS Plate Stainless Steel Fan 8000n Common