Free Shipping
Free Shipping
$963.11
$1,000.11
Compare Price
You save
$37.00
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP SHL1701
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP SHL1701 Shelf Assb Ssac 40bsc
Item:
#1513706
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP SHL1701 |
| Manufacturer Part # | RP SHL1701 |
| Height | 5" |
| Width | 14" |
| Depth | 38" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP SHL1701 Shelf Assb Ssac 40bsc
$963.11
$1,000.11
You save
$37.00
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP SHL1701 Shelf Assb Ssac 40bsc