Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP SPT0501
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP SPT0501 Shelf Support 9200 7/9000k 7 Series
Item:
#1513827
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP SPT0501 |
| Manufacturer Part # | RP SPT0501 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP SPT0501 Shelf Support 9200 7/9000k 7 Series
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP SPT0501 Shelf Support 9200 7/9000k 7 Series
