$590.08
$612.75
Compare Price
You save
$22.67
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP VLV501
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP VLV501 Valve 1/2 Ball W/27 Ext Hdl107 803 Sold
Item:
#1513750
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP VLV501 |
| Manufacturer Part # | RP VLV501 |
| Height | 2.55" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 28.1" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP VLV501 Valve 1/2 Ball W/27 Ext Hdl107 803 Sold
$590.08
$612.75
You save
$22.67
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP VLV501 Valve 1/2 Ball W/27 Ext Hdl107 803 Sold
