Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP WRP0201
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RP WRP0201 Wrap Insul 0.036 X 144 Cap Tube
Item:
#1513752
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP WRP0201 |
| Manufacturer Part # | RP WRP0201 |
| Height | 6.4" |
| Width | 9.6" |
| Depth | 11.1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RP WRP0201 Wrap Insul 0.036 X 144 Cap Tube
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP WRP0201 Wrap Insul 0.036 X 144 Cap Tube