$43.46
$69.75
Compare Price
You save
$26.29
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell -RPBAR1205
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell -RPBAR1205 Bar Adaptor 12 1/2" Horizontal
Item:
#1151543
25+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | -RPBAR1205 |
| Manufacturer Part # | -RPBAR1205 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Randell -RPBAR1205 Bar Adaptor 12 1/2" Horizontal
$43.46
$69.75
You save
$26.29
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell -RPBAR1205 Bar Adaptor 12 1/2" Horizontal

