$37.94
$55.80
Compare Price
You save
$17.86
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Randell RPHIN0001 Kason 11467r00014 Hinge Camlift 1 1/4 Ofst
Item:
#1130162
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RPHIN0001 |
| Manufacturer Part # | RPHIN0001 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell RPHIN0001 Kason 11467r00014 Hinge Camlift 1 1/4 Ofst
$37.94
$55.80
You save
$17.86
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RPHIN0001 Kason 11467r00014 Hinge Camlift 1 1/4 Ofst
