$730.93
$759.00
Compare Price
You save
$28.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RPLVR1505
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RPLVR1505 Louver Top Rt/fr W/ Sight Window
Item:
#1199117
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RPLVR1505 |
| Manufacturer Part # | RPLVR1505 |
| Height | 2.1" |
| Width | 11.4" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell RPLVR1505 Louver Top Rt/fr W/ Sight Window
$730.93
$759.00
You save
$28.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RPLVR1505 Louver Top Rt/fr W/ Sight Window
