Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RPPCR0115
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RPPCR0115 Hinged Cover 45" 8148n/9395n
Item:
#1199513
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RPPCR0115 |
| Manufacturer Part # | RPPCR0115 |
| Height | 3" |
| Width | 18" |
| Depth | 46" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RPPCR0115 Hinged Cover 45" 8148n/9395n
