KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other SUHP-212-02
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell SUHP-212-02 Burner Head 6 1/4" Dia. Ci
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | SUHP-212-02 |
| Manufacturer Part # | SUHP-212-02 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 5.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell SUHP-212-02 Cast Iron Burner Head, [ 6-1/4" Dia. ] 5-3/8" Burn, 8 Sides 2" Ctrs Mt, Bottom Has Slot And Rectangular Tab, Octagon Measures 5-3/4" Flat To Flat Sides., Rankin-delux, Hotplate Series Rdhp/rdr.


