$66.45
$69.00
Compare Price
You save
$2.55
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell TB-09A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell TB-09A Pilot Tube W/tip
Item:
#1182994
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | TB-09A |
| Manufacturer Part # | TB-09A |
| Height | 2" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell TB-09A Pilot Tube W/tip
$66.45
$69.00
You save
$2.55
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell TB-09A 3/16" Cct Tubing 5-3/4" Od Can Use 511475 And Cut/bend, Rankin Delux Tb

