$524.84
$545.00
Compare Price
You save
$20.16
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rankin Delux 6014 Grate Top 12 X 12
Item:
#1179600
Technical details
| Manufacturer | Rankin Delux |
|---|---|
| Model Number | 6014 |
| Manufacturer Part # | 6014 |
| Height | 3" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 11.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rankin Delux 6014 Grate Top 12 X 12
$524.84
$545.00
You save
$20.16
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rankin Delux 6014 Cast Iron Top Grate 12" X 12", Rankin Delux Orhp
