$388.09
$403.00
Compare Price
You save
$14.91
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rankin Delux ORHP-36-17 Manifold For Orhp 336 C
Item:
#1513764
Technical details
| Manufacturer | Rankin Delux |
|---|---|
| Model Number | ORHP-36-17 |
| Manufacturer Part # | ORHP-36-17 |
| Height | 1.25" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 31.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rankin Delux ORHP-36-17 Manifold For Orhp 336 C
$388.09
$403.00
You save
$14.91
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rankin Delux ORHP-36-17 Manifold For Orhp 336 C