Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other RANRDHP-E-C11
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rankin Delux RANRDHP-E-C11 Air Shutter
| Fits with Manufacturer | Rankin Delux |
|---|---|
| Model Number | RANRDHP-E-C11 |
| Manufacturer Part # | RANRDHP-E-C11 |
| Height | 0.05" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rankin Delux RANRDHP-E-C11 Air Shutter Single One Slot And Small Screw Slot., W/screw And Washer, Fits 2-1/8" Burner Dia Has 7/16" Orifice Hole 1 Slot, (note For 2 Slot See # 26-2156 )

