Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other RANRDLR02A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rankin Delux RANRDLR02A Bottom Grate 15 X 3
| Fits with Manufacturer | Rankin Delux |
|---|---|
| Model Number | RANRDLR02A |
| Manufacturer Part # | RANRDLR02A |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 15" |
| Weight | 5.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rankin Delux RANRDLR02A Cast Iron Bottom Grate, [ 15" X 3" ] [ Material Ci] 24 Sq Holes, Rankin-delux Broiler Series 2300.

