Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rankin Delux RDCM-12 Black Knob 2 1/4 D
Item:
#1134162
Technical details
| Fits with Manufacturer | Rankin Delux |
|---|---|
| Model Number | RDCM-12 |
| Manufacturer Part # | RDCM-12 |
| Height | 1" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rankin Delux RDCM-12 Black Plastic Knob With Chrome Strip [ 2-1/4" X 3/4" ], [mount .240] [position U/d], Rectangle 1/2" Extention, Rankin-delux, Broiler 3223-c 4223-c. Series 2300.

