$56.82
$59.00
Compare Price
You save
$2.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rankin Delux RDHP-08 Burner Valve Without Orifice (
Item:
#1513783
Technical details
| Manufacturer | Rankin Delux |
|---|---|
| Model Number | RDHP-08 |
| Manufacturer Part # | RDHP-08 |
| Height | 2.4" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 10.1" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rankin Delux RDHP-08 Burner Valve Without Orifice (
$56.82
$59.00
You save
$2.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rankin Delux RDHP-08 Burner Valve Without Orifice (
