Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other RDHP-16A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rankin Delux RDHP-16A Double Pilot Adj Valve
Item:
#1851411
Technical details
| Manufacturer | Rankin Delux |
|---|---|
| Model Number | RDHP-16A |
| Manufacturer Part # | RDHP-16A |
| Height | 2.1" |
| Width | 4" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rankin Delux RDHP-16A Double Pilot Adj Valve
