$23.06
$37.00
Compare Price
You save
$13.94
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell RGDM16
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rankin Delux RGDM16 Knob 2 1/4 D Off On
Item:
#1149308
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Rankin Delux |
|---|---|
| Model Number | RGDM16 |
| Manufacturer Part # | RGDM16 |
| Height | 2" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Rankin Delux RGDM16 Knob 2 1/4 D Off On
$23.06
$37.00
You save
$13.94
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rankin Delux RGDM16 Knob 2 1/4 D Off On

