$223.70
$359.00
Compare Price
You save
$135.30
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell TB-3-21
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rankin Delux TB-3-21 Baffle S/s
Item:
#1180959
Technical details
| Fits with Manufacturer | Rankin Delux |
|---|---|
| Model Number | TB-3-21 |
| Manufacturer Part # | TB-3-21 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Rankin Delux TB-3-21 Baffle S/s
$223.70
$359.00
You save
$135.30
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rankin Delux TB-3-21 14-1/4" Long 15-3/8" Total With Peg, Rankin Delux Tb3

