KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell TB3-02
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rankin Delux TB3-02 Radiant 4 3/4 X14 Ss Rankin Delux
| Manufacturer | Rankin Delux |
|---|---|
| Model Number | TB3-02 |
| Manufacturer Part # | TB3-02 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 2.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rankin Delux TB3-02 [ 14-1/4" X 4-3/4" ] [ Material .125" Ss] [ 1/2" Lip, Turned Out On Both Sides 2" Long 3/8" Sq Bar Welded Under, V Pertrudes 1"., Rankin-delux Broiler Series Drb Rb-8 Tb-3 Tb-8
