$117.76
$122.29
Compare Price
You save
$4.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational 20.02.549P Door Gasket 15.25x14.125x1.125
Item:
#2231603
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 20.02.549P |
| Manufacturer Part # | 20.02.549P |
| Height | 3.2" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 15.4" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rational 20.02.549P Door Gasket 15.25x14.125x1.125
$117.76
$122.29
You save
$4.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 20.02.549P Door Gasket 15.25x14.125x1.125
