$47.17
$48.99
Compare Price
You save
$1.82
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational 20670164 Hose Pressure 10mm 650mm Long
Item:
#1193703
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 20670164 |
| Manufacturer Part # | 20670164 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 25.6" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational 20670164 Hose Pressure 10mm 650mm Long
$47.17
$48.99
You save
$1.82
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 20670164 Hose Pressure 10mm 650mm Long

