$325.56
$338.06
Compare Price
You save
$12.50
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 22.00.829S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational 22.00.829S Fan Wheel
Item:
#1288013
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 22.00.829S |
| Manufacturer Part # | 22.00.829S |
| Height | 4.9" |
| Width | 14.8" |
| Depth | 15.85" |
| Weight | 5.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rational 22.00.829S Fan Wheel
$325.56
$338.06
You save
$12.50
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 22.00.829S Fan Wheel
