$22.72
$23.60
Compare Price
You save
$0.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational 24.00.149 Door Catch 2 Step Lock
Item:
#1193921
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 24.00.149 |
| Manufacturer Part # | 24.00.149 |
| Height | 1" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
Rational 24.00.149 Door Catch 2 Step Lock
$22.72
$23.60
You save
$0.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 24.00.149 Door Catch 2 Step Lock