$2.45
$5.12
Compare Price
You save
$2.67
(52%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational 3024.0201P Halogen Bulb 10w/12v
Item:
#1141013
Technical details
| Fits with Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 3024.0201P |
| Manufacturer Part # | 3024.0201P |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Rational 3024.0201P Halogen Bulb 10w/12v
$2.45
$5.12
You save
$2.67
(52%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 3024.0201P Halogen Bulb 12v 10w, Henny Penny Interior Cabinet
