FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 3040.3040P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rational 3040.3040P Motor Control
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 3040.3040P |
| Manufacturer Part # | 3040.3040P |
| Height | 6.5" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 3.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational 3040.3040P Fan Motor Control 100-240v 50/60hz, Rational Combi-steamer Oven Cpc Climaplus Combi, 61-202
