Free Shipping
Free Shipping
$1,406.51
$1,460.54
Compare Price
You save
$54.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 40.00.274P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational 40.00.274P Fan Motor
Item:
#1145561
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 40.00.274P |
| Manufacturer Part # | 40.00.274P |
| Height | 12" |
| Width | 15" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 15.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
Rational 40.00.274P Fan Motor
$1,406.51
$1,460.54
You save
$54.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 40.00.274P Fan Motor 100-240vac 50/60hz 450w, Rational Combi-steamer Oven Scc Self Cooking Center
