$223.91
$232.52
Compare Price
You save
$8.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 40.00.606P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational 40.00.606P Meat Probe Sensor
Item:
#1142297
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 40.00.606P |
| Manufacturer Part # | 40.00.606P |
| Height | 1.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
Rational 40.00.606P Meat Probe Sensor
$223.91
$232.52
You save
$8.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 40.00.606P Meat Temperature Sensor Probe, Sensor 4" Long, Rational Combi-steamer Oven Scc
