Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational 4001.0224 Fuse 6.35x32mm
Item:
#1288025
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 4001.0224 |
| Manufacturer Part # | 4001.0224 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.3" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational 4001.0224 Fuse 6.35x32mm
