$782.77
$812.83
Compare Price
You save
$30.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Henny Penny .
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 42.00.064
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational 42.00.064 Relay Board
Item:
#1182754
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 42.00.064 |
| Manufacturer Part # | 42.00.064 |
| Height | 3" |
| Width | 8" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
Rational 42.00.064 Relay Board
$782.77
$812.83
You save
$30.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 42.00.064 Relay Board, Rational Combi-steamer Oven Scc Self Cooking Center

