$51.36
$53.33
Compare Price
You save
$1.97
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational 50.00.300 Drip Collector
Item:
#1148891
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 50.00.300 |
| Manufacturer Part # | 50.00.300 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 31" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
Rational 50.00.300 Drip Collector
$51.36
$53.33
You save
$1.97
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 50.00.300 Drip Collector

