$4.84
$5.03
Compare Price
You save
$0.19
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 54.01.168P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational 54.01.168P Gasket F. Inspection Lid
Item:
#1827753
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 54.01.168P |
| Manufacturer Part # | 54.01.168P |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational 54.01.168P Gasket F. Inspection Lid
$4.84
$5.03
You save
$0.19
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 54.01.168P Gasket F. Inspection Lid
