$26.83
$27.86
Compare Price
You save
$1.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 56.00.488P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational 56.00.488P Drawer Care Container Grey/blue
Item:
#1827754
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 56.00.488P |
| Manufacturer Part # | 56.00.488P |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational 56.00.488P Drawer Care Container Grey/blue
$26.83
$27.86
You save
$1.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 56.00.488P Drawer Care Container Grey/blue