$51.41
$53.38
Compare Price
You save
$1.97
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 56.00.607
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational 56.00.607 Suction Hose F Cleaning
Item:
#1287888
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 56.00.607 |
| Manufacturer Part # | 56.00.607 |
| Height | 3.2" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rational 56.00.607 Suction Hose F Cleaning
$51.41
$53.38
You save
$1.97
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 56.00.607 Suction Hose F Cleaning
