$35.57
$36.94
Compare Price
You save
$1.37
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 56.01.524P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational 56.01.524P Suction Hose F. Cleaning
Item:
#1288017
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 56.01.524P |
| Manufacturer Part # | 56.01.524P |
| Height | 1.45" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rational 56.01.524P Suction Hose F. Cleaning
$35.57
$36.94
You save
$1.37
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 56.01.524P Suction Hose F. Cleaning
