$326.04
$338.57
Compare Price
You save
$12.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational 60.72.556P Fiberglass Filter Ultravent
Item:
#2231020
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 60.72.556P |
| Manufacturer Part # | 60.72.556P |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 32" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational 60.72.556P Fiberglass Filter Ultravent
$326.04
$338.57
You save
$12.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 60.72.556P Fiberglass Filter Ultravent