$141.69
$147.14
Compare Price
You save
$5.45
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational 70.00.122 Hose Corrugated 390mm
Item:
#1194222
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 70.00.122 |
| Manufacturer Part # | 70.00.122 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 16.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
Rational 70.00.122 Hose Corrugated 390mm
$141.69
$147.14
You save
$5.45
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 70.00.122 Hose Corrugated 390mm