$80.75
$83.86
Compare Price
You save
$3.11
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Rational .
- Authorized Rational dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rational 70.00.454P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational 70.00.454P Hose Air 40mm D X 600mm
Item:
#1194126
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 70.00.454P |
| Manufacturer Part # | 70.00.454P |
| Height | 2.45" |
| Width | 10.1" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
Rational 70.00.454P Hose Air 40mm D X 600mm
$80.75
$83.86
You save
$3.11
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 70.00.454P Hose Air 40mm D X 600mm