$34.67
$36.00
Compare Price
You save
$1.33
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Rational .
- Authorized Rational dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rational 8354.1304
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational 8354.1304 Valve Vent Steam Gen
Item:
#1194128
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 8354.1304 |
| Manufacturer Part # | 8354.1304 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
Rational 8354.1304 Valve Vent Steam Gen
$34.67
$36.00
You save
$1.33
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 8354.1304 Valve Vent Steam Gen

