Free Shipping
Free Shipping
$1,763.69
$1,831.45
Compare Price
You save
$67.76
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 87.00.412
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational 87.00.412 Steam Generator Insolated Service
Item:
#1287641
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 87.00.412 |
| Manufacturer Part # | 87.00.412 |
| Height | 14" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 26" |
| Weight | 30 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rational 87.00.412 Steam Generator Insolated Service
$1,763.69
$1,831.45
You save
$67.76
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 87.00.412 Steam Generator Insolated Service
